ILAČA IZABRANA ZA SEOSKU PRIJESTOLNICU VUKOVARSKO-SRIJEMSKE ŽUPANIJE U 2024. GODIINI

Dana 15. veljače 2024. godine, župan Vukovarsko-srijemske županije donio je Odluku o izboru jedinice lokalne samouprave za provedbu aktivnosti iz projekta “Seoska prijestolnica Vukovarsko-srijemske županije” u 2024. godini kojom je naselje Ilača izabrano za ovogodišnju seosku prijestolnicu.

Aktivnosti koje se podržavaju kroz ovaj projekt podrazumijevaju organizaciju gospodarskih, poljoprivrednih, kulturnih, društvenih, sportskih i drugih manifestacija koje potiču razvoj i promociju ruralnog područja. Također, predviđena su i sredstva za uređenje infrastrukture za potrebe održavanja aktivnosti u okviru projekta, a maksimalno 10% od ukupno zatraženih sredstava.

Za financiranje aktivnosti/projekta u okviru ovog Javnog poziva raspoloživ je iznos od 14.000,00 eura.

Skip to content