EMISIJA PRVA CRTA – GOST LUKA IVANKOVIĆ, SIN ANTUNA IVANKOVIĆA

Jutros u emisiji „Prva crta“ gostovao je Luka Ivanković, sin Antuna Ivankovića. Tom prilikom najavio je današnje svečano otvorenje trga u čast Antunu Ivankoviću i otkrivanje spomen ploče, koje će se održati s početkom u 19 sati u Tovarniku kod stare ambulante, u sklopu Dana Općine Tovarnik. Također, najavljeno je prikazivanje dokumentarno-vjerskog filma „Naša Gospa Bapska“, redatelja i scenarista Branka Ištvančića. Koautor ideje i scenarija filma bio je Antun Ivanković, a produkciju potpisuju Udruga Artizana i Udruga dr. Ante Starčević Tovarnik. Cjelokupna emisija traje 20 minuta, a kroz emisiju Antunov sin govori o njegovom životu.
Antun Ivanković ostavio je neizbrisiv trag u borbi za pravdu i očuvanje povijesne istine, a današnji događaj u Tovarniku predstavlja priznanje njegovom predanom radu i doprinosu zajednici.
Skip to content