Darovana kuća obitelji Kolaković u Petrinji

Dana 29.travnja 2021. godine tri predstavnika Općine Tovarnik posjetilo je potresom pogođena područja Banovine, kojom prilikom su kod Javnog bilježnika  prisustvovali potpisivanju kupoprodajnog Ugovora između Općine Tovarnik i gospodina Dimića, a također i potpisivanju  Darovnog Ugovora između Općine Tovarnik i Ljiljane Kolaković iz Petrinje. Općina Tovarnik je kupljenu kuću u Petrinji u Drenačkoj ulici darovala obitelji Kolaković. Kuća je bez stolarije i podova, ali se nadamo da će uz pomoć dobrih ljudi i to riješiti do zimskih dana. Želja nam je da šesteročlana obitelj što prije uredi kuću i useli u nju i da se u njoj čuje samo dječji smijeh i veselje. Neka ih u njoj prati Božji blagoslov. Želimo da im bude mirno tlo i da se više ne dogodi slična situacija koja se zbila krajem 2020. godine.

 

 

Skip to content