ODRŽAN LJUBENICA FEST U ILAČI

Povodom obilježavanja svjetskog dana lubenice, u Ilači, seoskoj prijestolnici Vukovarsko-srijemske županije, 03. kolovoza 2024. godine, održan je Ljubenica fest.
Iako je održan po prvi puta, ovaj jedinstveni događaj privukao je mnoštvo posjetitelja koji su imali priliku probati nadaleko poznate ilačke ljubenice, uz koje su veliku pažnju privukli i kokteli od lubenica.
Održano je natjecanje u brzom jedenju lubenica, u dvije dječje i dvije odrasle kategorije.
Lovačke udruge su imale priliku pokazati umijeće u kuhanju čobanca, za što su tri najbolja nagrađena vrijednim nagradama.
Ovim putem zahvaljujemo svim posjetiteljima, sudionicima, natjecateljima, organizatorima i pokroviteljima sa željom da se dogodine vidimo u još većem broju.
Foto: Vedran Čuljak