UGOVOR O SUFINANCIRANJU IZGRADNJE PARKIRALIŠTA U TOVARNIKU

Dana 21. svibnja načelnica Općine Tovarnik potpisala je u Ministarstvu regionalnog razvoja i fondova Europske unije ugovor o sufinanciranju projekta Izgradnja parkirališta u Ulici vlč. Ivana Burika u Tovarniku. Ukupna vrijednost projekta po troškovniku je nešto više od 600.000,00 kn, a Ministarstvo ga sufinancira s iznosom od 100.000,00 kn, prema Programu održivog razvoja lokalne zajednice. Konačna vrijednost projekta biti će poznata nakon provedenog postupka javne nabave i izbora izvođača radova. Zahvaljujemo se Ministarstvu regionalnog razvoja na dodijeljenim sredstvima te uredu TINTL koji je projekt prijavio. Realizacijom ovoga projekta Ulica vlč. Ivana Burika poprimit će puno ljepši izgled, a u planu su i drugi projekti za tu ulicu, primjerice asfaltiranje ceste.