SUSRET VETERANA ILAČE I DAVORA

U subotu 8. lipnja, na nogometnom igralištu u Ilači, odigrana je prijateljska nogometna utakmica između veterana NK “Sremac” iz Ilače i NK “Posavac”  iz Davora. Ovo druženje započelo je još prije Domovinskog rata da bi se ponovno nastavilo nakon povratka Ilačana iz progonstva, a iz razloga jer je veliki broj Ilačana porijeklom iz Davora. Druženja i utakmice održavaju se svake godine i to naizmjenično, jednu godinu u Ilači, a drugu u Davoru. Ove godine bilo je puno gledatelja jer je s gostima došao i bivši nogometni reprezentativac Ivica Olić koji je za goste odigrao dobar dio utakmice. A nakon utakmice bio je na raspolaganju i za slikanje sa svima koji su to htjeli. Unatoč tome Ilačani su slavili s rezultatom 7:3. Zajedničko druženje uz tamburaše i večeru nastavljeno je i nakon utakmice u Hrvatskom domu.

 

Leave a Comment

Skip to content