PROJEKTNE AKTIVNOSTI PROJEKTA #SUDJELUJ TIJEKOM PROSINCA 2019.

Sastanak o napretku projekta #suDjeluj

11. prosinca 2019. godine održan je sastanak o napretku projekta #suDjeluj. Na sastanku su nazočili predstavnici partnera na projektu, na kojem je voditeljica projekta podsjetila nazočne o projektnim aktivnostima, te ukratko podnijela izvješće o provedenim informativnim radionicama, te o prvoj edukaciji kroz projekt. Naglasak sastanka bio je na osiguravanju ciljne skupine i animiranje iste za buduće radnje u projektu.

Održane motivacijske radionice kroz projekt #suDjeluj

U sklopu projekta #suDjeluj održana je motivacijska radionica za pripadnike ciljne skupine, odnosno nezaposlene osobe.  Kroz tri dana, na radionici moglo se saznati kako se motivirati pri traženju posla, kako podići samopouzdanje te kako se snaći na tržištu rada. S druge strane, sudionici radionice podijelili su svoja iskustva kod traženja posla i općenito o dosadašnjim radnim iskustvima.

Leave a Comment

Skip to content