POČETNA KONFERENCIJA PROJEKTA „ZAŽELI – FAZA II“

 

POČETNA KONFERENCIJA PROJEKTA „ZAŽELI – FAZA II“

U utorak, 15. rujna 2020. godine, u zgradi Stare ambulante u Tovarniku održana je početna konferencija projekta „ZAŽELI-FAZA II“ .

Organizacija početne konferencije  sufinancirana je u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. iz Europskog socijalnog fonda.

Projektom se omogućava zapošljavanje 25 žena u nepovoljnom položaju u svrhu pružanja potpore i podrške starijim i nemoćnim osobama, obrazovanje i osposobljavanje žena, te poboljšanje kvalitete života minimalno 150 krajnjih korisnika na području općine Tovarnik.

Sudionike konferencije pozdravila je načelnica općine Tovarnik gđa. Ruža V. Šijaković s nadom u još ovako kvalitetnih projekata od strane ministarstva.

Sudinicima su se obratili i gđa. Jasna Kolar predstojnica HZZ-a Vukovar i gospodin Zvonimir Rogulja ravnatelj CZSS Vukovar kao partneri na Projektu, te gđa. Anamarija Kolarević zamjenica ravnatelja Razvojne agencije TINTL.

Više informacija o operativnim programima iz kojega je financiran projekt možete vidjeti na linku:

www.esf.hrwww.strukturnifondovi.hr

 

Leave a Comment

Skip to content