ODRŽANO 20. NATJECANJE ORAČA VUKOVARSKO-SRIJEMSKE ŽUPANIJE

U petak, 12. srpnja 2024. godine, održano je 20. natjecanje orača Vukovarsko-srijemske županije.
Natjecanje se održalo u sklopu provedbe aktivnosti iz projekta „Seoska prijestolnica Vukovarsko-srijemske županije“ za koju je u 2024. godini izabrano naše naselje Ilača, a sve sa ciljem razvoja i promocije ruralnih područja.
U kategoriji plug premetnjak najbolji su bili: Marko Jelić, Davor Đurčinović i Ivan Valentić, dok su u kategoriji plug ravnjak nagrade osvojili: David Aleksa, Ivan Ferić i Luka Matajić.
U ime Općine Tovarnik čestitamo pobjednicima u obje kategorije te im želimo puno sreće i uspjeha u daljnjim natjecanjima.
Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali, a posebnu zahvalu upućujemo organizatorima i pokroviteljima ovog događaja.
Foto: Vedran Barić