ODRŽANA RADIONICA O FINANCIJSKIM INSTRUMENTIMA PROGRAMA RURALNOG RAZVOJA

U četvrtak 19. srpnja u Vili Tovarnik održana je radionica na temu Sustavi provedbe financijskih instrumenata Programa ruralnog razvoja RH 2014. – 2020. Na radionici su predstavljene vrste i značajke financijskih instrumenata, područja ulaganja za potporu putem financijskih instrumenata, model provedbe i praktične upute. Sudionici radionice mogli su postavljati pitanja o navedenim temama, kao i sudjelovati u raspravi.

Radionicu su vodili predstavnici Ministarstva poljoprivrede, uz sudjelovanje predstavnika Hrvatske agencije za malo gospodarstvo, inovacije i investicije (HAMAG-BICRO) i Hrvatske banke za obnovu i razvoj (HBOR).

Svi koji žele saznati više o financijskim instrumentima mogu se informirati na stranicama Ministarstva poljoprivrede i HAMAG-BICRO-a.

Leave a Comment

Skip to content