Održan 3. memorijalni turnir “Mato Adamović”

U nedjelju 5. kolovoza, povodom Dana domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja, u Tovarniku je održan 3. memorijalni turnir “Mato Adamović”. Turnir je organizirala Lovačka udruga “Vepar” iz Tovarnika, a natjecalo se u gađanju mete srndaća na 100 metara s po hitaca.
Sudjelovalo je 6 lovačkih udruga iz naše županije te jedna lovačka udruga iz Pakraca.

U ekipnom dijelu natjecanja prvo mjesto osvojila je LU “Gaj” iz Pakraca, a nagrada je lovački nož. Drugo mjesto osvojila je LU “Vepar” iz Tovarnika s nagradom futrola za pušku, a treće mjesto LU Vinkovci, a nagrada je bila ranac.

Svi su dobili i pehare.

U pojedinačnom dijelu natjecanja prvo mjesto osvojio je Dražen Bulatović iz Vinkovaca, drugo mjesto Marinko Glavašić iz Toavrnika, a treće mjesto Mirko Dolušić iz Pakraca.

Nakon natjecanja organiziran je i prigodni domjenak u lovačkom domu. Pokrovitelj turnira je Općina Tovarnik.

Leave a Comment

Skip to content