MALONOGOMETNI TURNIR “NOĆ POBJEDNIKA 2018.”

U Tovarniku je proteklih dana održan malonogometni turnir “Noć pobjednika 2018.” Turnir je trajao 6 dana, a finale je održano u srijedu 25. srpnja. Na turniru je sudjelovalo 8 ekipa, a pobijedila je ekipa Auto-servis Nikica iz Vukovara koja je dobila vrijednu nagradu u iznosu od 7.500 kn. Drugo mjesto i nagradu od 3.500 kn osvojila je ekipa Univerzal iz Šida, dok su treće i četvrto mjesto osvojile domaće ekipe pekara Tovarnik i slastičarnica Fontana koje su osvojile 1.500, odnosno 800 kn.

Podijeljeni su i pehari za najboljeg igrača turnira (Josip Ivančević – Auto-servis Nikica), za najboljeg strijelca (Boris Finta -Auto-servis Nikica), te za najboljeg vratara (Univerzal Šid).

Uz brojne sponzore glavni pokrovitelj bila je Općina Tovarnik, a glavnu nagradu najboljoj ekipi uručila je načelnica Općine Ruža Veselčić-Šijaković.