JAVNI POZIV ZA PODNOŠENJE ZAHTJEVA ZA DODJELU STIPENDIJA OPĆINE TOVARNIK ZA AKADEMSKU GODINU 2022./2023.

Temeljem čl. 5. Odluke o stipendijama Općine Tovarnik ( Službeni vjesnik Vukovarsko-srijemske županije 30 /22 ), Povjerenstvo za dodjelu stipendija Općine Tovarnik raspisuje:

JAVNI POZIV
ZA PODNOŠENJE ZAHTJEVA ZA DODJELU STIPENDIJA OPĆINE TOVARNIK ZA AKADEMSKU GODINU 2022./2023.

Pozivaju se svi redovni studenti preddiplomskih i diplomskih, stručnih i sveučilišnih studija, od prve do posljednje godine studija, s prebivalištem na području Općine Tovarnik, a koji već ne primaju stipendiju iz drugih izvora, te koji nisu ponavljači godine za koju podnose zahtjev za stipendiju, da podnesu zamolbu za stipendiju Općine Tovarnik za akademsku godinu 2022/2023 te izjavu da ne primaju stipendiju iz drugih izvora , najkasnije do 19. siječnja 2023. godine, osobno ili poštom na adresu: Općina Tovarnik, A. G. Matoša 2, 32 249 TOVARNIK, s naznakom „Za dodjelu stipendija“.

 

Detaljnije o Javnom pozivu pročitajte u prilogu.

Javni poziv za dodjelu stipendija

Skip to content