BESPLATNE RADIONICE: Mladi u poljoprivredi – BUDUĆNOST

Općina Lovas provodi projekt iz Operativnog programa “Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.” sufinanciran od Europske unije iz Europskog socijalnog fonda. Razdoblje provedbe projekta je od 26.03.2019.-26.03.2020. u ukupnoj vrijednosti od 648.980,00 kn. Partneri na projektu su Općina Tompojevci i Općina Stari Jankovci.

Projekt će doprinijeti jačanju kompetencija i poboljšanju pristupa zapošljavanju 30 nezaposlenih mladih ljudi do 29 godina sa područja mini regije TINTL, te pružiti podršku u zapošljavanju uvođenjem cjelokupnoga sustava učenja o know-how u organskoj proizvodnji povrća na demonstracijskim plastenicima, ali i mogućnost za daljnju stalnu proizvodnju. Osnažiti će se ranjiva skupina mladih provedbom specifičnih edukacijsko-praktičnih programa osiguravajući im nova znanja i vještine za povećanje zapošljivosti i pružiti mogućnost za samozapošljavanje.

Također, ovo je prilika da se mladi upoznaju međusobno iz raznih mjesta Vukovarsko srijemske županije, te da  stvore nove kontakte koje će im zasigurno donijeti nova znanja, vještine i prilike.

Cilj je da ova informacija o projektu “Mladi u poljoprivredi-budućnost ” dođe do što većeg broja mladih ljudi koji se bave  ili se žele početi baviti poljoprivredom, kako bi dobili priliku pohađati besplatne edukacije  s pokrivenim troškovima prijevoza.

Za više informacija kontaktirajte voditeljicu projekta:

Minja Pavličić

Voditeljica projekta “Mladi u poljoprivredi-budućnost”

Mob: +385 ( 0 ) 99/443 77 84

E-mail: pavlicicminja@gmail.com

Informativni letak -Mladi u poljoprivredi- budućnost

Leave a Comment

Skip to content