Žetveni ručak u Agro-Tovarniku

U četvrtak 12. srpnja na imanju Agro-Tovarnika na Veziću, povodom uspješno obavljene žetve, održan je žetveni ručak. Agro-Tovarnik i ove se godine pokazao kao pravi domaćin koji je ugostio gotovo 300 uzvanika, od poslovnih partnera i institucija s kojima surađuje do kooperanata. A neizostavni su bili i tamburaši.

Na žetvenom ručku bili su prisutni i predstavnici Općine Tovarnik na čelu s načelnicom te zamjenik župana gospodin Josip Dabro. Ovogodišnja žetva, kako je rekao i direktor Miroslav Knežević, bila je teška i duga zbog obilnih kiša koje su žetvu ječma i pšenice razvukli na čak mjesec i pol dana. Ipak, uspješno je završena, a rezultati su s obzirom na uvjete, bili odlični.

Čestitamo Agro-Tovarniku, kao i svim poljoprivrednicima, na postignutim uspjesima u proizvodnji, te se nadamo da će iduće godine biti još i bolji.

Leave a Comment

Skip to content