Obavijest o kontroli i čišćenju dimnjaka

Obavještavamo mještane Općine da je Odlukom Općinskog vijeća od 29. rujna ove godine (KLASA:021-05/17 03/40, URBROJ:2188/12-04-17-1) broj kontrola i čišćenja dimnjaka ložišta na kruta, tekuća i plinovita goriva povećan s dva na tri puta godišnje (u sezoni).

Odluka je donešena zbog velikog broja prijedloga mještana da se kontrola i čišćenje dimnjaka poveća, jer je dva puta godišnje premalo.

Temeljem navedene Odluke dimnjaci će se čistiti u studenom, siječnju i ožujku, a o točnim datumima čišćenja biti ćete obaviješteni nekoliko dana unaprijed, kao i do sada.

Dosadašnja cijena čišćenja od 43,75 kn po čišćenju smanjuje se na 37,50 kn po čišćenju, što ukupno po sezoni iznosi 112,50 kn.

Temeljem navedenog, uz dvije uplatnice koje su već dostavljene, koncesionar „EKO-DIM“ Vinkovci, dostavit će i treću uplatnicu (razliku cijene) na iznos od 25,00 kn.

Zahvaljujemo se na razumijevanju.