Najveća bundeva izložena na Trgu bana J. Jelačića u Zagrebu

U subotu 11. studenog 2017. godine izaslanstvo Općine Tovarnik na čelu s načelnicom Ružom Veselčić-Šijaković posjetilo je grad Zagreb gdje je na Trgu bana J. Jelačića izložena najveća bundeva s “12. tovarničkog jesenskog festivala”, uzgajivača Ivice Ribarića iz Kozarca, koja je težila 660 kg.

Bundeva je izložena u sklopu manifestacije “Martin je u Zagrebu”, uz potporu KUD-a “Prepuštovec” i Ureda za poljoprivredu i šumarstvo grada Zagreba.

Izložena bundeva je pobudila veliko zanimanje svih prolaznika koji su prolazili Trgom interesirajući se o samoj bundevi kao i o našem Festivalu. Nadamo se da ćemo i na ovaj način privući još veći broj posjetitelja na Festival, te da ćemo dobiti nove partnere na Festivalu.

U srijedu 15. studenog bundeva je na veliko zadovoljstvo izrezana i podijeljena prolaznicima na Trgu bana Jelačića.

Leave a Comment

Skip to content