“LIJEPOM NAŠOM” U TOVARNIKU

U utorak 19. prosinca u sportskoj dvorani Osnovne škole “A.G. Matoš” u Tovarniku održano je snimanje popularne emisije HRT-a “Lijepom našom”.

Javno snimanje održano je pred mnogobrojnom publikom, a sudjelovalo je gotovo 30 izvođača.

Općina Tovarnik zahvaljuje se svima koji su pridonijeli da se slika iz Tovarnika vidi u cijeloj Hrvatskoj i svijetu. U prvom redu Anici Mijoković i Mirjani Matizović koje su prekrasno uredile etno kutak i pozornicu, zatim udruzi žena Tovarnik te svim ostalima.

Također, zahvaljujemo se i ekipi HRT-a, na čelu s gospodinom Brankom Uvodićem koji su pristali da se emisija snimi u Tovarniku. Nakon višednevnih priprema i truda velikog broja mještana javno snimanje u Tovarniku uspješno je odrađeno na veliko zadovoljstvo mještana naše općine i susjednih općina.

Emisije iz Tovarnika na HTV-u biti će prikazane 6. i 13 siječnja 2018. godine.

Svakako pogledajte.

Leave a Comment

Skip to content